Zespół stopy cukrzycowej | Doustny preparat Clear-G Formula | Tel. 001-705-304-6246 | pon. śr. pt. | w godz. 17:00 - 20:00
Stopa cukrzycowa gangrena, martwica, zgorzel sucha palcow u nogi. Nieleczona stopa niedokrwienna naczyniowa lub neuropatyczna moze doprowadzic do amputacji stopy - operacji malej lub duzej Reverse Diabetic and Non-Diabetic Foot Gangrene Naturally | Clear-G Formula    ReverseGangrene.eu | Stop the Progression of Diabetic Foot Gangrene Naturally | Clear-G Formula   Remedios naturales para la gangrena | Medicina alternativa canadiense para la gangrena | Detener el avance de la gangrena | Gangrena en los pies   Remèdes naturels pour la gangrène | Remèdes doux pour la gangrène | Arrêter la progression de la gangrène | Gangrène sèche du pied   Natürliche Heilmittel gegen Wundbrand | Alternative Heilmittel gegen Wundbrand | Stoppen Sie das Fortschreiten von Wundbrand | Trockener Wundbrand
Stopa cukrzycowa | Doustnz preparat naturalny Clear-G Formula | Gangrena martwica zgorzel | Powikłania zespołu stopy cukrzycowej
 Jak zwiększyć szanse uratowania kończyny przed amputacją 
Praktyczna pomoc w przypadku najgroźniejszego powikłania zespołu stopy cukrzycowej oraz miażdżycy niedokrwiennej kończyn

Stopa cukrzycowa ź Terapeutyczny reparat naturalny Clear-G Formula ź Jak uniknac gangreny powiklania zespolu stopy cukrzycowej u osob starszych ź Jak zapobiec amputacji konczyn dolnych  
Preparat Clear-G Formula: Konkretna pomoc dla chorych ze stopą cukrzycową oraz z miażdżycą niedokrwienną kończyn


Mikołów, 12 marca 2013 r.

Panie Andrzeju!

Mam 79 lat. Od 19 lat choruję na cukrzycę typu 2. Od 12 lat przyjmuję insulinę 3x dziennie. Wcześniej wielokrotnie cierpiałem na zakrzepicę żył w nogach, co doprowadziło do niedokrwienia, a także do powstania żylaków.

Moje problemy ze stopą cukrzycową zaczęły się 5 lat temu od ropnego stanu zapalnego stawu kostkowego lewej nogi. Skóra na ścięgnie powyżej pięty zrobiła się czarna.

W szpitalu nacięto to miejsce i wyciśnięto ropę. W miejscu martwiczej skóry powstała rana o długości 10 cm, która była leczona w Przychodni Chirurgicznej. Niestety, rana wciąż się powiększała po obu stronach ścięgna i pogłębiała się.

Na kostce powstała też nowa ranka, która mimo stosowania różnych maści przepisywanych przez dermatologów i chirurgów powiększyła się do 8 cm średnicy. Rany wokół ścięgna jeszcze bardziej się pogłębiły i stały się cuchnące od gnijącej tkanki.

Ból był nie do wytrzymania. Obrzęk stopy i nogi sięgał aż po kolano.

Szukałem pomocy, także w medycynie chińskiej - bez skutku. Zarówno ja, jak i moja rodzina, zaczynaliśmy tracić nadzieję, że te rany kiedykolwiek się zagoją.

Ponad rok temu córka znalazła w Internecie witryne poświęconą problemom stopy cukrzycowej. Tak dowiedziałem się o istnieniu Pańskiego preparatu Clear-G Formula. Po przeczytaniu informacji na temat jego właściwości i przydatności w leczeniu stopy cukrzycowej, mimo dużych kosztów zakupiłem 2 opakowania.

W trakcie zażywania drugiego opakowania rany zaczęły się oczyszczać. Nie cuchnęły, pokazała się ziarnina. Zakupiłem 3 następne opakowania. Rany systematycznie się zmniejszały.

Zdziwienie chirurga bylo ogromne! Głębokie rany wokół ścięgna wypełniły się, a na kostce zmniejszyły się o 70%. Zmniejszył się też ból.

Od października 2012 r. nie zażywałem preparatu. Stosowałem tylko miód Manuka. Niestety, przyrost zdrowej tkanki zmniejszył się i nastąpił zastój. Więc zdecydowałem się kontynuować zażywanie Pana preparatu, aby doprowadzić do całkowitego wyleczenia ran, w co gorąco wierzę.

Ogromne dzięki za ten wspaniały preparat! Jest on nadzieją dla mnie i dla wielu innych osób z podobnymi problemami.

Z powazaniem,

Henryk P.

15 marca 2013 r.

Witam!

Przesyłam Panu trzy zdjęcia zrobione przez mojego brata potwierdzające postępy w leczeniu nóg naszego ojca: pierwsze to stan lewej nogi z lutego 2012 r., dwa następne to stan tej samej nogi z października 2012 r. po zastosowaniu Pańskiego preparatu.

Różnica jest ogromna!

Chirurg, który opiekuje się ojcem był pod wielkim wrażeniem stopnia poprawy stanu ran i ogólnego stanu kończyn, podczas gdy kilkuletnie konwencjonalne leczenie nie przynosiło skutków, wręcz przeciwnie - stan się tylko pogarszał!

Bardzo się cieszę, że preparat, który Pan opracował pomógł mojemu ojcu.

Pozdrawiam serdecznie,

Córka DanutaŚwiadectwo Henryka P. | Zdjęcie lewej nogi, luty 2012 r. | Stan przed zażywaniem preparatu Clear-G Formula  Świadectwo Henryka P. | Zdjęcie lewej nogi, październik 2012 r. | Stan po leczeniu preparatem Clear-G Formula  Świadectwo Henryka P. | Zdjęcie lewej nogi, październik 2012 r. | Stan po leczeniu preparatem Clear-G Formula
Zespół stopy cukrzycowej nie musi doprowadzić do owrzodzeń, deformacji stopy, infekcji, a w rezultacie do powstania nieodwracalnie martwej tkanki, czyli gangreny (martwicy, zgorzeli) i konieczności amputacji palców, stopy, a nawet całego podudzia - radykalnego i okaleczającego zabiegu.
Większości tych powikłań można z powodzeniem uniknąć!

Eksperci krajowi zgodnie pouczają, że jeśli jesteś cukrzykiem z chorą stopą i słyszysz, że amputacja to dla ciebie jedyny ratunek, to powinieneś niezwłocznie skontaktować się ze specjalistycznym gabinetem stopy cukrzycowej.

Tymczasem w Polsce istnieje zaledwie kilka zespołów specjalistów potrafiących kompleksowo leczyć stopę cukrzycową. Niestety, tzw. medycyna zespołowa, uważana za niekonwencjonalny model leczenia stopy cukrzycowej, nadal nie jest w kraju formalnoprawnie uregulowana.

Pękające w szwach ponadregionalne gabinety stopy cukrzycowej w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu i Warszawie dysponują ograniczoną liczbą miejsc. Stąd też przewlekle chorzy na cukrzycę z powikłaniami neurologiczno-naczyniowymi zmuszeni są do biernego oczekiwania w długich kolejkach.

W rezultacie tylko niewielki odsetek pacjentów jest w stanie skorzystać, póki nie jest za późno, z leczenia wielospecjalistycznego w gabinetach stopy cukrzycowej. Przeważająca większość z nich wędruje "od specjalisty do specjalisty" - diabetologa, chirurga, dermatologa (w przypadku zmian skórnych), neurologa czy ortopedy godzinami wysiadując w przepełnionych poczekalniach.

W przeciwieństwie do krajów zachodnich, chorzy ze stopą cukrzycową w Polsce często poddawani są leczeniu w trybie ambulatoryjnym lub hospitalizacji w trybie nagłym. Stąd też standardowe zabiegi medyczne, nierzadko spóźnione, zazwyczaj mają doraźny charakter. W wielu przypadkach prowadzi to do konieczności wykonania amputacji palców stopy czy też całej stopy, a nawet nogi.

Jak pisze zrozpaczona córka 86-letniej matki z chorą stopą:

  "Czas oczekiwania na wizytę w poradni jest bardzo długi. Można dwa razy umrzeć i nie doczekać się. Nawet prywatnie jest bardzo ciężko załatwić wizytę u lekarza diabetologa, którego działania i tak są bardzo ograniczone.
  Chirurdzy pogorszyli stan dużego palca u stopy mojej mamy usuwając tkankę martwicza przy paznokciu i uszkadzając małe naczyńka krwionośne. W ciągu tygodnia z małej plamki przy paznokciu zaczął czernieć cały palec. Obecnie jest on koloru ciemnofioletowego, a przy skórkach paznokcia pojawiła się czarna tkanka martwicza.
  Mierzy cisnienie i pyta jak się pani czuje, a następnie stwierdza, że cukry nie są złe, insulina też jest dobrze dawkowana. To wszystko, cała wizyta (...)

  Mnie po prostu rece opadają jak widzę działania chirurgów, którzy tylko pogorszyli stan dużego palca u stopy mojej mamy. Zaczęli usuwać tkankę martwiczą przy paznokciu i uszkodzili małe naczyńka krwionośne. Do tego radzili, żeby moczyć nogę w wodzie z szarym mydłem, co tylko rozpulchniło tkankę.

  W ciągu jednego tygodnia z małej plamki przy paznokciu zaczął czernieć cały palec. Obecnie jest on koloru ciemnofioletowego, a przy skórkach paznokcia pojawiła się czarna tkanka martwicza.

  Mam nadzieję uratować ten palec przy pomocy preparatu Clear-G Formula, ponieważ z powodu podobnych działań lekarzy chirurgów i poradni diabetologicznej w zeszłym roku mama straciła dwa palce u prawej stopy".

Mamy też jedną z najgorszych w Europie politykę refundacji leków oraz sprzętu diabetologicznego, co w praktyce pozbawia cukrzyków dostępu do nowoczesnej terapii, z najnowszymi opatrunkami do pielęgnacji ran włącznie. Chorzy na cukrzycę skarżą się, że ubywa poradni diabetologicznych. NFZ bowiem, coraz bardziej zaostrzając wymogi, albo "obcina" kontrakty diabetologom, albo w ogóle je odbiera.

Jak słusznie podkreślił dr. Grzegorz Rosinski z warszawskiego gabinetu stopy cukrzycowej na Banacha, to mit, że chirurg, amputując nogę, ratuje komuś życie. On je de facto skraca. Ludzie po amputacji zachowują się jak po śmierci bliskiej osoby, popadają w depresję, czasem probują nawet popełnić samobójstwo. Większość osób po odjęciu kończyny wysyłana jest do domu bez kontynuowania leczenia - rehabilitacji, która pozwoliłaby odzyskać sprawność fizyczną, równowagę psychiczną i miejsce w swoim środowisku.

Oto krajowe realia leczenia tego najpowszechniej występującego powikłania naczyniowo-neurologicznego u przewlekle chorych na cukrzycę. Nie zapominajmy, że obecnie w Polsce średnio co drugiemu pacjentowi ze stopą cukrzycową grozi amputacja. Oznacza to 38 amputacji dziennie, z których co najmniej 30 można by zapobiec.

Przewlekłe powikłania w cukrzycy typu 2 skracają życie chorego średnio o 10 lat !

Jak trafnie sformułowal to dr. Marek Orkiszewski, zwolennik i propagator larwoterapii w Polsce, leczenie - w tym stopy cukrzycowej - wymaga wyjścia poza ramy sztywno pojętej medycyny, wtedy gdy metody standardowe nie rokują powodzenia, a metody niekonwencjonalne dają szansę uniknięcia amputacji oraz gdy ich ryzyko stosowania jest mniejsze niż pozostawienie pacjenta wyłącznie w rękach medycyny.

Medycyna konwencjonalna bowiem ogranicza się głównie do objawowego leczenia przewlekłych powikłań cukrzycy, stosując jednie leki spowalniające procesy chorobowe bądź też - jak w przypadkach znacznego zaawansowania zmian miażdżycowych - uciekając się do zabiegów chirurgicznych w celu mechanicznego usprawnienia upośledzonego przepływu krwi. Ponieważ jest to leczenie objawowe, czyli nie leczące przyczyn, choroba postępuje.

Zastosowanie metod wspomagających (komplementarnych) pozwala wyjść poza obowiązujący schemat, a tym samym znacznie poprawić wyniki leczenia zespołu stopy cukrzycowej oraz miażdżycy niedokrwiennej.

Jeśli więc jesteś pacjentem lub pacjentką z chorą stopą, to nie siedź z założonymi rękoma! Przede wszystkim niezwłocznie skontaktuj się ze specjalistycznym gabinetem stopy cukrzycowej. Zacznij również korzystać z różnych dostępnych form leczenia uzupełniającego.

Albowiem walka z powikłaniami stopy cukrzycowej to gra o wysoką stawkę: trzeba dać z siebie wszystko. W przeciwnym razie w ciągu 6-12 miesięcy od momentu diagnozy zagrażać ci będzie amputacja. A w ciągu pięciu lat od chwili utraty jednej kończyny zagrażać ci będzie amputacja drugiej, a może nawet utrata życia...

Powikłania w postaci tzw. zespołu stopy cukrzycowej to znacznie więcej niż tylko "postrach dla cukrzyków". To realne zagrożenie dla większości przewlekle chorych na cukrzycę. Zagrożenie, z którego - niestety - tylko niewielki odsetek pacjentów zdaje sobie w pełni sprawę.

Chory na cukrzycę powinien sam kontrolować, a w niektórych przypadkach sam intensyfikować leczenie, tak aby nie doprowadzić do ostrych i przewlekłych powiklań. W przypadku stopy cukrzycowej, niestety, wielu lekarzy, głównie z prowincjonalnych placówek, rzadko szuka innych możliwości leczenia. Najprościej pacjenta odesłać na chirurgię...

Lekarze specjaliści nieustannie biją na alarm, że amputacja powinna być ostatecznością, a nie jedynym rozwiązaniem. Podczas gdy ich głos pozostaje tylko przysłowiowym wołaniem na puszczy, niezliczonym rzeszom chorych codziennie przychodzi mierzyć się z okrutną rzeczywistością.

Zanim dojdzie do trwałych i nieodwracalnych zmian martwiczych zwykle prowadzących do amputacji, warto zatem zapoznać się z dostępnymi komplementarnymi (uzupełniającymi) sposobami zapobiegania oraz wspomagania konwencjonalnego (standardowego) leczenia zespołu stopy cukrzycowej. Wiedza bowiem na ten temat może okazać się zbawienna dla wielu cukrzyków z chorą stopą oraz z miażdżycą niedokrwienną kończyn.

Informacja na temat zakupu doustnego preparatu naturalnego Clear-G Formula | Cena - formy zapłaty - termin dostawy Zob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info


Preparat Clear-G Formula: Owrzodzenia i trudno gojące się rany

Stosowany komplementarnie (uzupełniająco) preparat Clear-G Formula jest pomocny nie tylko w zapobieganiu powikłaniom zespołu stopy cukrzycowej, lecz również w leczeniu trudno gojących się owrzodzeń i przewlekłych ran stopy cukrzycowej, wydatnie zmniejszając ryzyko ich zakażenia prowadzącego w 85 procentach do gangreny, czyli martwicy (zgorzeli) - nieodwracalnego uszkodzenia tkanek grożącego koniecznością wykonania amputacji.

Rana u chorego na cukrzycę - przypomina dr n. med. Teresa Koblik, kierownik wielospecjalistycznego Gabinetu Stopy Cukrzycowej w Krakowie - to zupełnie inne "opowiadanie" niż rana chorego bez cukrzycy. Ma ona inną specyfikę, inne medyczne parametry i jest bardzo trudna i żmudna w gojeniu. Leczenie wymaga cierpliwości ze strony pacjenta i personelu medycznego.

Istotą leczenia owrzodzenia - bardzo trudnego i czasochłonnego - jest jak najszybsze zagojenie rany oraz wyleczenie stopy, co konwencjonalnej medycynie zajmuje od kilku do kilkunastu miesięcy. Preparat Clear-G Formula pomaga znacznie przyspieszyć ten proces, zwłaszcza przy równoczesnym wdrożeniu - o ile jest to wskazane (i możliwe) - intensywnej insulinoterapii (wielokrotnych wstrzyknięć insuliny), tlenoterapii hiperbarycznej oraz/albo larwoterapii (biochirurgii).

Należy tutaj również przypomnieć o kluczowym znaczeniu, jakie mają w leczeniu cukrzycy nowoczesne leki inkretynowe (hipoglikemizujące), należące do grupy tzw. leków inteligentnych, na rynku amerykańskim i europejskim dostępne od 2005 roku. Działają one bowiem tylko wtedy, kiedy pojawia się taka potrzeba, zwłaszcza po posiłkach, co prowadzi do obniżenia tzw. glikemii poposiłkowej. Ponadto nie powodują wzrostu masy ciała, a niekiedy wręcz ją obniżają i, co najważniejsze, nie powodują niedocukrzeń. Inkretyny to hormony wytwarzane przez układ pokarmowy w odpowiedzi na posiłek i regulujące wydzielanie insuliny ściśle w zależności od poziomu cukru we krwi.

Niestety, w Polsce z uwagi na wysoki koszt terapii (od 200 do 700 zł miesięcznie) i brak refundacji ze strony NFZ leki inkretynowe (inkretynomimetyki) są stosowane niezmiernie rzadko. Obecnie w wytycznych leczenia cukrzycy typu 2 u dorosłych zostały one umieszczone w farmakoterapii drugiego rzędu, w połączeniu z modyfikacją stylu życia oraz podawaniem metforminy - podstawoweggo doustnego leku hipoglikemizującego, nie pozbawionego jednak niepożądanych działań ubocznych. Długotrwałe stosowanie metforminy prowadzi również do niedoboru witaminy B12.

Preparat Clear-G Formula wydatnie przyspiesza ustąpienie procesu zapalnego oraz powrót do równowagi w owrzodzeniu na tle miażdżycowych zmian tętnic, dzięki czemu zaczyna tworzyć się ziarnina - jeden z procesów naprawy (gojenia) tkanek, które uległy uszkodzeniu i mają małą zdolność regeneracji lub nie posiadają jej wcale. Ziarnina składa się z nowopowstalej tkanki łącznej zawieraąacej bogatą sieć naczyń krwionośnych (angiogeneza) "zawieszonych" pomiędzy włóknami kolagenu oraz niedojrzałej macierzy pozakomórkowej. Ziarnina odbudowuje tkankę wypełniając jej ubytki zdrową tkanką, jak również stanowi barierę przed bakteriami.

Gojenie przez ziarninowanie jest dłuższym procesem i ma miejsce wtedy, gdy z różnych powodów (brak zaopatrzenia rany, ubytek naskórka, zakażenie) nie doszło do pierwotnego zamknięcia rany. W dnie rany powstaje ziarnina z wrastających naczyn krwionosnych. Ziarnina jest podłożem do regeneracji powierzchownych warstw skóry i naskórka, który narasta z brzegów rany na ziarninę. Blizna pozostała po wygojeniu się rany przez ziarninowanie (w okresie ziarninowania powierzchnia rany staje się różowa i błyszcząca) jest duża i widoczna. Niekiedy pojawiają się zmiany w zabarwieniu skóry.

Stosowanie bakteriobójczych (odkażających) środków opatrunkowych oraz antybiotyków w przypadku owrzodzenia często opóźnia ziarninowanie, drażniąc powierzchnię owrzodzenia, przyczyniając się do powstania oporności bakterii (na antybiotyki), działając toksycznie na tkanki, a także wywołując uczulenia.

Preparat Clear-G Formula jest równie pomocny w leczeniu uzupełniającym owrzodzeń podudzi, gdzie stosowanie tradycyjnych opatrunków nie jest zalecane, jako że ich każdorazowa zmiana powoduje bolesne odrywanie strupa utworzonego z nowych zdrowych tkanek.

Preparat naturalny Clear-G Formula | Zakup cena - formy zapłaty - informacjaZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info


Preparat Clear-G Formula: Profilaktyka oraz leczenie uzupełniające odleżyn

Dzięki swym właściwościom preparat Clear-G Formula okazuje się pomocny zarówno w zapobieganiu, jak i leczeniu owrzodzeń oraz ran odleżynowych, na których powstanie narażone są osoby obłożnie chore. Osoby te mają trudności z poruszaniem się w łóżku bądź korzystają z wózka inwalidzkiego, często (choc nie tylko) z powodu przewlekłych powikłań zespołu stopy cukrzycowej.

Na skutek pogorszenia krążenia, a tym samym ukrwienia tkanek w miejscach, na które położony jest największy ucisk ciała dochodzi do powstania trudno gojących się, narażonych na zakażenia ran, jak również do martwicy suchej lub rozpływowej, w zależności od tkanek, w których występuje.

Odleżyny tworzą się głównie tam, gdzie skóra i znajdująca się pod nią tkanka są blisko kości, a więc w okolicy kości krzyżowej, kości ogonowej, pośladków, na piętach lub biodrach; w stanach cieżkich - nawet na ramionach, kostkach oraz kolanach.

Ponieważ cukrzyca oraz miażdżyca sprzyjają powstawaniu odleżyn, wystepują one zwykle u osób z niedokrwistością i obrzękami oraz z podrażnioną i suchą skórą.

Wziąwszy pod uwagę właściwosci preparatu Clear-G Formula, nie sposób przecenić jego roli w leczeniu komplementarnym (uzupełniającym, wspomagającym) odleżyn oraz ran odleżynowych, zwłaszcza u osób starszych przewlekle chorych.

Doustny preparat wspomagający Clear-G Formula| Cena - formy zapłaty - dostawa - informacjaZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info


Preparat Clear-G Formula: Leczenie uzupełniające zmian skórnych

W przebiegu cukrzycy występują liczne zmiany dermatologiczne. Skórę diabetyków z niewyrównaną cukrzycą cechuje:

 • nadmierną suchość,
 • złuszczanie,
 • skłonność do zmian wypryskowych,
 • zmniejszone wydzielanie potu oraz związany z tym
 • świąd, który powodując drapanie może prowadzić do zakażeń ropnych oraz do powstawania czyraków.

Zakażenia bakteryjne oraz grzybiczne
Do najczęstszych zmian dermatologicznych towarzyszących niewyrównanej cukrzycy, czyli nieprawidłowym poziomom cukru we krwi należą zakażenia bakteryjne oraz grzybicze. Te ostatnie wywoływane są głównie przez grzyby drożdżakowate typu Candida sp. i objawiają się m.in. jako wyprzenia drożdżakowe w okolicy pachwin, pod piersiami i w fałdach skórnych.

Pomarańczowe zabarwienie dłoni, stóp oraz kępki żółte powiek
Charakterystyczna u cukrzyków bywa także ksantoza objawiająca się charakterystycznym pomarańczowym, żółtawozłocistym lub kanarkowym przebarwieniem skóry, zwłaszcza na dłoniach i podeszwach oraz na nosie i w małżowinach usznych.

Objaw cukrzycy utajonej lub jawnej mogą stanowić też kępki żółte powiek - płaskowyniosłe, dość miękkie guzki o żółtawym zabarwieniu umiejscowione na powiekach. Jedna z odmian kępek żółtych towarzyszy również hiperlipoproteinemii, czyli podwyższonemu poziomowi cholesterolu i triglycerydów we krwi.

Brunatnobrązowe paznokcie
Zmiany troficzne mogą dotyczyć też paznokci o brunatnobrązowym zabarwieniu, z oddzielającą się płytką paznokciową.

Rozwój i nawroty róży
U osób z niewyrównaną cukrzycą stosunkowo często dochodzi do rozwoju róży oraz jej nawrotów. Choroba ta o wyjątkowo niekorzystnym przebiegu może nawracać, przebiegać nietypowo - pod postacią róży zgorzelinowej, pęcherzowej lub krwotocznej, i czasem doprowadzić do owrzodzeń oraz słoniowacizny.

Informacja - zakup | Doustny preparat Clear-G Formula | CenaZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info


Preparat Clear-G Formula: Chromanie przestankowe / miażdżyca niedokrwienna kończyn

Owrzodzenie, zgorzel oraz zmiany martwicze, czyli gangrena są również rezultatem niedokrwienia krytycznego kończyn (według czterostopniowej skali Fontaine'a) spowodowanego przewlekłą miażdżycą zarostową tętnic. Jej najbardziej charakterystycznym objawem jest dyskomfort podczas chodzenia, zwany chromaniem przestankowym.

Na chromanie przestankowe, tzw. "chorobę wystaw sklepowych" - dokuczliwy ból nóg często zatrzymujący chorego w pół drogi na ulicy - cierpi w Polsce przeszło 600 tysięcy osób. Niestety, daje ono objawy dopiero wtedy, gdy naczynie krwionośne jest zamknięte w co najmniej 75 procentach. Stąd też w większości przypadków wykrywa się je bardzo późno, kiedy u większości pacjentów wystśpują już bóle spoczynkowe (stałe) i obrzśki. Jeśli dyskomfort podczas chodzenia pojawia się po przejściu 100 metrów, pacjent kwalifikuje się do zabiegu chirurgicznego.

W niedokrwionych mięsniach krew zmienia wlasciwosci. Neutrofile (komórki ukladu odpornosciowego) uwalniaja wiele niekorzystnych substancji, m.in. wolne rodniki tlenowe. Kiedy ból zmusi do zatrzymania, naplywa nowa porcja krwi i wyplukuje te szkodliwe substancje do calego ustroju, powodujac uszkodzenie narzadów odleglych - naczyn mózgowych, wiencowych.

Zazywanie preparatu Clear-G Formula wydatnie poprawia ukrwienie konczyn dolnych, miedzy innymi dzieki wytworzeniu tzw. krazenia obocznego. W przypadku chromania przestankowego poprawa krazenia objawia sie wydluzonym dystansem przejscia bez bólu, skróconym czasem trwania bólu po przejsciu maksymalnego odcinka drogi oraz wzrostem kostkowo-ramieniowego wskaznika cisnieniowego, czyli wzrostem stosunku cisnienia krwi mierzonego w tetnicach podudzia na wysokosci kostki do cisnienia krwi mierzonego w tetnicy ramiennej.

Informacja na temat mozliwosci zakupu doustnego preparatu wspomagajacego <i>Clear-G Formula: cena - formy zaplaty - termin dostawy - kosztZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info


Preparat Clear-G Formula: Kompleksowy mechanizm działania


Clear-G Formula to unikalny, jedyny w swoim rodzaju kompleksowy preparat naturalny wspomagajacy leczenie przyczyn, nie zas tylko objawow, zespołu stopy cukrzycowej oraz miazdzycy niedokrwiennej konczyn.

Medycyna konwencjonalna ogranicza sie glownie do objawowego leczenia przewleklych powiklan cukrzycy, stosujac leki farmakologiczne spowolniajace jedynie procesy chorobowe badz tez - jak w przypadkach znacznego zaawansowania zmian miazdzycowych - uciekajac sie do zabiegow chirurgicznych w celu mechanicznego usprawnienia uposledzonego przeplywu krwi, takich jak angioplastyka - polegajaca na poszerzeniu zwezonych lub zamknietych naczyn krwionosnych, zakladanie stentow czy tez wszczepianie bypassów.

Poniewaz jest to leczenie objawowe, czyli nie leczace przyczyn, choroba nadal postepuje.

Otoz kompleksowy preparat naturalny Clear-G Formula pomaga wyjsc poza ten obowiazujacy schemat. A tym, co zdecydowanie odroznia go od typowych srodkow farmakologicznych jest to, ze kompleksowo wspomaga on leczenie przyczyn - nie zas tylko objawow! - chorobowych powiklan cukrzycy. Stad tez jego systematyczne stosowanie znakomicie poprawia wyniki, tak bardzo trudnego przeciez i o niepewnym rokowaniu, standardowego leczenia chorych z zespolem stopy cukrzycowej oraz/lub miazdzycy niedokrwiennej konczyn.

Jednym z wielu mechanizmow dzialania preparatu jest stymulowanie produkcji tlenku azotu (NO) w naczyniach krwionosnych. Dzieki temu moze dojsc do normalizacji funkcjonowania sródblonka, czyli do prawidlowego rozszerzania naczyn - regulacji napiecia i co za tym idzie cisnienia tetniczego.

Bioaktywny tlenek azotu (NO) niezbedny jest równiez do prawidlowego funkcjonowania miesni gladkich, fibroblastów (komórek tkanki lacznej wlasciwej), komórek nerwowych oraz do hamowania agregacji trombocytów (plytek krwi odpowiedzialnych za proces inicjacji krzepniecia, fibrynolizy - rozpuszczania skrzepu/fibryny i skurczu naczyn krwionosnych), jak rowniez do hamowania agregacji leukocytów (bialych krwinek odpowiedzialnych za ochrone organizmu przed patogenami).

Podobnie jak wiele innych stanów patologicznych (chorobowych) cukrzyca zwiazana jest miedzy innymi z zaburzeniami homeostazy (równowagi) mikroelementów, takich jak chrom, cynk, krzem, mangan czy selen - pierwiastków absolutnie koniecznych do prawidlowego funkcjonowania organizmu.

Stad tez leczenie cukrzycy powinno rowniez polegac na wyrównaniu oraz optymalizacji mikroelementów w ustroju chorego. Badania kliniczne dowodza bowiem, ze pelnia one wazna istotna role zarówno w zapobieganiu oraz/lub oddalaniu powstawania powiklan cukrzycowych, jak i w opóznianiu koniecznosci stosowania doustnych leków przeciwcukrzycowych.

Dla przykladu, wchodzacy w sklad preparatu Clear-G Formula cynk jest pierwiastkiem niezbednym do prawidlowego metabolizmu cukrów i bialek. Jego jony sa czescia stukturalna insuliny. Obecnosc cynku znacznie zwieksza tolerancje na glukoze, jak równiez zmniejsza niebezpieczenstwo wystapienia infekcji przy cukrzycy. Cynk pelni wiele istotnych funkcji w skórze, warunkujac miedzy innymi ochrone przeciwrodnikowa oraz regulacje metabolizmu kwasów tluszczowych. Jest wrecz niezbedny do utrzymania optymalnego stezenia witaminy A we krwi oraz jej zuzycia przez tkanki. Jony cynku pelnia tez niezwykle istotna funkcje w regulacji procesów ukladu immunologicznego (odpornosciowego) pozostajacego w scislym kontakcie ze skóra.

Z kolei witaminy takie jak B1 (tiamina) oraz B6 (pirydoksyna), jak rowniez aminokwasy (cysteina, karnityna, tauryna) wlaczajac sie w szlaki przemian metabolicznych spowalniaja albo nawet odwracaja zaburzenia w nerwach obwodowych wywolane przewlekla cukrzyca, a tym samym usprawniaja i wspomagaja ich regeneracje.

Duze znaczenia podczas leczenia uzupelniajacego stopy cukrzycowej ma podawanie preparatów o dzialaniu antyoksydacyjnym, zawierajacych tzw. wymiatacze wolnych rodników (ang. "free radical scavengers"), takich jak selen, witamina C (kwas askorbinowy), witamina E (tokoferol), antocyjany, karotenoidy, bioflawonoidy, resweratrol, jak rowniez witaminy z grupy B, czyli witaminy B1, B6 i B12 (cyjanokobalamina).

Warto przypomniec, ze podczas nasilonego stresu oksydacyjnego wolne rodniki (ang. "free radicals") spelniaja w organizmie role obosiecznego miecza. Z jednej strony wzmacniaja mechanizmy odpornosciowe organizmu oraz pomagaja eliminowac drobnoustroje chorobotwórcze w ostrych zakazeniach i stanach zapalnych. Z drugiej strony pelnia zdecydowanie negatyna role przyczyniajac sie do powstawania miazdzycy, cukrzycy, nowotworów, chorób neurodegeneracyjnych, jak rowniez chorób przewleklych o podlozu zapalnym.

Nasilenie stresu oksydacyjnego, jakiemu nieustannie podlega organizm zalezy od ilosci i rodzaju wytwarzanych reaktywnych form tlenu (wolnych rodnikow), sprawnosci naturalnych mechanizmów obronnych organizmu, jak rowniez od zasobów pozostajacych do dyspozycji antyoksydantów.

Wolne rodniki powstaja w sposób ciagly w warunkach fizjologicznych na skutek niedoskonalosci ukladów sterujacych przemianami tlenu w ustroju. Ocenia sie, ze 1-2 proc. tlenu zuzywanego przez organizm w naturalnych procesach metabolicznych uczestniczy w wytwarzaniu reaktywnych form tlenu.

Wolne rodniki tlenowe sa to czastki bardzo nietrwale, czesto istniejace jedynie przez drobny ulamek sekundy, jednak wystarczajaco dlugo, aby doprowadzic do rozleglych uszkodzen lipidów (tluszczów), bialek oraz kwasów nukleinowych.

Dla przykladu, kiedy w niedokrwionych miesniach krew zmienia wlasciwosci, neutrofile (komórki ukladu odpornosciowego) uwalniaja wolne rodniki tlenowe. Kiedy ból zmusi chorego do zatrzymania sie, naplywa nowa porcja krwi i wyplukuje te szkodliwe substancje do calego ustroju, powodujac uszkodzenie narzadów odleglych - naczyn mózgowych, wiencowych.

Przed szkodliwymi nastepstwami dzialania wolnych rodników strzega nas naturalne mechanizmy obronne ustroju, miedzy innymi antyoksydanty, czyli przeciwutleniacze oraz enzymy antyoksydacyjne.

Antyoksydanty sa to substancje majace zdolnosc wiazania i unieczynniania wolnych rodników tlenowych, stad ich nazwa ("wymiatacze"). Wiekszosc z nich, niestety, nie jest wytwarzana przez organizm, trzeba je zatem dostarczac z odpowiednim pozywieniem. Ponadto warunki, w jakich zyjemy sprzyjajac tworzeniu sie nadmiernych ilosci wolnych rodników, obnizaja rowniez zdolnosc samoobronna organizmu, przejawiajaca sie miedzy innymi w zmniejszonej produkcji antyoksydantów.

Enzymy antyoksydacyjne z kolei sa wytwarzane przez organizm jako wlasna, niezalezna od diety linia obrony. Jednak z uplywem lat ich skutecznosc rowniez maleje, czego wyrazem sa postepujace zmiany zwyrodnieniowe tkanek.

Naturalny preparat wspomagajacy Clear-G Formula - doustny suplement terapeutyczny w formie proszku o smaku cytrynowo-limonowym - zawiera sto dwadziescia (120) skladników - bioaktywnych substancji odzywczych i leczniczych, takich jak witaminy, mineraly, mikroelementy, antyoksydanty, aminokwasy, ziola i ekstrakty ziolowe oraz enzymy. Produkowany przez amerykanski koncern farmaceutyczny kontrolowany przez Agencje ds. Zywnosci i Lekow (FDA) spelnia on wymagania stawiane suplementom diety dostepnym na rynku polnocnoamerykanskim.

Odznaczajac sie równiez wlasciwosciami przeciwbakteryjnymi, przeciwzapalnymi i przeciwzakrzepowymi, pobudza on ukrwienie oraz krazenie w naczyniach tetniczych i zylnych, a tym samym przyspiesza odbudowe uszkodzonych tkanek. Ponadto wlaczajac sie w szlaki przemian metabolicznych przyczynia sie do spowolnienia, a nawet odwrocenia zaburzen w nerwach obwodowych, a tym samym do usprawnienia oraz wspomagania ich regeneracji.

Dlaczego kompleksowy preparat naturalny Clear-G Formula


Witam! W związku z zaskakująco pozytywnym działaniem preparatu, którego moja mama używa od dwóch miesięcy zamawiam dwa kolejne opakowania CLEAR-G FORMULA w celu kontynowania leczenia. - - Anna D., Warszawa (6 lutego, 2016 r.)

Ze względu na obecność kilkudziesięciu bioaktywnych substancji odżywczych i leczniczych zakres działania preparatu Clear-G Formula jest bardzo szeroki. Jego zastosowanie klinicznie manifestuje się między innymi:

 • skróceniem czasu trwania bólu,
 • zmniejszeniem natężenia bólu,
 • wydłużeniem dystansu chodzenia bez dolegliwości bólowych,
 • wzrostem wskaźnika kostkowo-ramiennego, czyli stosunku ciśnienia krwi mierzonego w tętnicach podudzia na wysokości kostki do ciśnienia krwi mierzonego w tętnicy ramiennej,
 • wzrostem ciśnienia parcjalnego/czasteczkowego tlenu w chorej kończynie.

Stosowanie preparatu Clear-G Formula prowadzi do poprawy klinicznej chorych znacznie zwiększając ich szanse uratownia kończyny, czyli zapobieżenia lub uniknięcia częściowej, całościowej (dużej) albo ponownej amputacji, poprzez:

 • optymalizację diety pod kątem zawartości niezbędnych substancji odżywczych;
 • poprawę odżywiania i metabolizmu tkanek stopy;
 • poprawę poziomu cukru (stężenia glukozy) oraz lipidów we krwi (cholesterolu, triglycerydów);
 • spowalnianie lub odwracanie zaburzeń w nerwach obwodowych - usprawnianie i wspomaganie ich regeneracji;
 • poprawę krążenia obwodowego;
 • poprawę udrożnienia tętnic, czyli zmniejszenie niedokrwienia kończyn;
 • spowolnienie zmian miażdżycowych (bezoperacyjna rewaskularyzacja);
 • wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych;
 • zwiększoną elastyczność, czyli zdolność do rozszerzania się naczyń;
 • zmniejszenie lepkoćci oraz agregacji płytek krwi, tym samym zapobieganie powstawaniu zakrzepów;
 • poprawę funkcjonowania układu limfatycznego, zwłaszcza krążenia limfatycznego (naczyń chłonnych) połączonego z układem krwionośnym;
 • poprawę mikrokrążenia skóry;
 • zwiększenie ogólnej i miejscowej odporności;
 • zmniejszenie ryzyka zakażenia (infekcji) dzięki poprawie przepływu oraz ciśnienia krwi niezbędnego do wygojenia nieuszkodzonej skóry i tkanki podskórnej;
 • poprawę/przyspieszenie gojenia się owrzodzeń;
 • zahamowanie postępu zmian martwiczych (nekrotycznych) oraz zmian troficznych, takich jak cienka skóra, zanik tkanki podskórnej;
 • zmniejszenie bólu, opuchlizny, obrzęków.

Preparat Clear-G Formula jest pomocny nie tylko w udrożnieniu krążenia obwodowego, lecz również w rozwoju tzw. krążenia obocznego występujacego u chorych z rozwiniętą i długotrwalą miażdżycą tętnic. Zjawisko krążenia obocznego cechuje tworzenie się drobnych tętniczek, tzw. bocznic, które na zasadzie "bajpasa" pozwalają układowi krwionośnemu omijać miejsca niedrożne, dzięki czemu krew może przepływać z odcinka tętnicy powyżej niedrożności do tkanek znajdujących się poniżej miejsca niedrożności tętnicy. Wykształcone krążenie oboczne pozwala na minimalny wprawdzie, lecz wystarczający przepływ krwi wydatnie spowalniający niedotlenienie zagrożonych tkanek.

Preparat Clear-G Formula wydatnie poprawia efekty larwoterapii. Albowiem leczenie niegojących się ran przy pomocy larw bez wystarczającego udrożnienia krążenia rzadko kończy się całkowitym powodzeniem. Dlatego też należy najpierw poprawić ukrwienie w chorej kończynie, a dopiero potem zastosować larwoterapię, chyba że rany wymagają natychmiastowego zastosowania oczyszczania biochirurgicznego, tzn. w przypadku gdy tradycyjne metody (wycięcia martwicy, antybiotyki, preparaty enzymatyczne czy opatrunki hydrokoloidowe) nie są możliwe bądz też nie zapewniają szybkiego wyleczenia.

Poprzez dożywienie, dokrwienie oraz dotlenienie stopy cukrzycowej, tzn. poprawę krążenia w kończynie "od wewnątrz" preparat Clear-G Formula pomaga również zmniejszyć i złagodzić towarzyszący temu schorzeniu ból, a nawet doprowadzić do jego ustąpienia - po warunkiem że nie doszło już do trwałych, zagrażających życiu zmian martwiczych wymagających bezzwłocznej amputacji.

W przypadku kiedy doszło już do amputacji, zażywanie preparatu Clear-G Formula przyspiesza gojenie się rany poamputacyjnej (kikuta), pomagając tym samym zapobiec pooperacyjnym powikłaniom, takim jak zakażenie kikuta, krwiak rany, martwica skóry, obrzęk czy opuchlizna (formowanie kikuta następuje średnio w ciągu 100 dni po amputacji). Stosowany zapobiegawczo preparat Clear-G pomaga uniknąć amputacji drugiej kończyny często zagrożonej rozwojem zespołu stopy cukrzycowej oraz miażdżycy niedokrwiennej u przewlekle chorych.

Preparat Clear-G Formula pomaga też w leczeniu ogólnym zmian skórnych, takich jak zakażenia bakteryjne oraz grzybicze, przebarwienia dłoni i paznokci, nadmierna suchość, złuszczanie, wypryski czy świąd - dolegliwych zmian dermatologicznych występujących u diabetyków z niewyrównaną cukrzycą.

Kiedy i jak należy zażywać preparat Clear-G Formula

A. Zastosowanie wspomagająco-profilaktyczne (zapobiegawcze)

Zażywanie preparatu Clear-G Formula przez osoby przewlekle chore na cukrzycę pomaga zapobiec rozwojowi zespołu stopy cukrzycowej oraz uniknąć jego powikłań. Ponieważ obok ruchu, wysiłku fizycznego, właściwe odżywianie jest jednym z podstawowych czynników mających wpływ na wyniki leczenia cukrzycy suplementacja naturalna jest niezbędna dla utrzymania optymalnego funkcjonowania organizmu, szczególnie wówczas, kiedy jest on obciążony zaburzeniami przemiany dostarczanych z pożywieniem węglowodanów, co prowadzi do poważnych zmian chorobowych.

Biorąc pod uwagę zatrucie środowiska, wyjałowione gleby oraz obecną technologię przetwarzania żywności (chemiczne środki konserwujące, barwniki, ulepszacze itd.), dostarczanie tych cennych związków ze standardowej diety jest niewystarczające. Stąd też optymalizacja codziennej diety w postaci znacznie podwyższonej dawki komórkowych substancji odżywczych jest niezmiernie ważna, a właściwie konieczna szczególnie dla osób z zaburzeniami endokrynno-metabolicznymi, takimi jak otyłość, oporność na insulinę (insulinooporność) lub cukrzyca typu 2, nadciśnienie, wysoki poziom trójglicerydów oraz niski poziom HDL-"dobrego" cholesterolu.

Osobom przewlekle chorym na cukrzycę z pierwszymi symptomami zmian chorobowych lub zagrożonym rozwojem zespołu stopy cukrzycowej zaleca się zażywanie preparatu Clear-G Formula co najmniej dwa (2) razy dziennie:

 • rano, zaraz po śniadaniu, oraz
 • po południu, między godz. 15:00 a 17:00.

W tym celu należy jedną plastikową miarkę preparatu (załączoną do pojemnika) dokładnie zmieszac z 1/2 szklanki wody (filtrowanej oraz przegotowanej, albo butelkowanej) i niezwłocznie wypić. Ponieważ na dnie i na ściankach szklanki mogą pozostać resztki nierozpuszczonego proszku w postaci osadu, należy szklankę wypełnić do połowy wodą, dokładnie płyn wymieszać, a następnie duszkiem wypić.

W przypadku zastosowania wspomagająco-profilaktycznego (zapobiegawczego) jedno opakowanie preparatu Clear-G Formula wystarcza na dwa (2) miesiące.

UWAGA!
Preparat Clear-G Formula nie jest wskazany do stosowania u osób z chorobą nowotworową. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe (antykoagulanty), np. warfarynę powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym przed zażyciem preparatu Clear-G Formula, ponieważ może on mieć wpływ na poziom współczynników krzepnięcia krwi (INR)/czasu protrombinowego PT. Ze względu na to, że w wyniku zażywania preparatu Clear-G Formula może zajść potrzeba zmiany dawki leku przeciwzakrzepowego, konieczne jest wykonywanie regularnych badań krzepliwości krwi oraz pozostawanie w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym. W przypadku przyjmowania leków antybiotykowych należy zachować co najmniej dwugodzinną przerwę pomiędzy tymi lekami a preparatem Clear-G Formula. Powyższe uwagi mają charakter wyłącznie informacyjny. Każdą terapię wspomagającą leczenie konwencjonalne należy konsultować z lekarzem prowadzącym lub specjalistą.

B. Zastosowanie wspomagająco-terapeutyczne (lecznicze)

Osobom ze zdiagnozowanym zespołem stopy cukrzycowej, z trudno gojącymi się owrzodzeniami zaleca się zażywanie preparatu Clear-G Formula w następujący sposób:

 • Pierwszego dnia (1x): jedną plastikową miarkę (załączoną do pojemnika) - zaraz po śniadaniu. Preparat należy dokładnie zmieszać z 1/2 szklanki wody (filtrowanej oraz przegotowanej, albo butelkowanej) i niezwłocznie wypić.
 • Drugiego dnia (2x): dwie miarki - jedną zaraz po śniadaniu, drugą po obiedzie, przygotowane w wyżej podany sposób.
 • Trzeciego dnia (3x): trzy miarki - jedną po śniadaniu, jedną po obiedzie, jedną po kolacji.
 • Od czwartego dnia (4x) aż do całkowitego opróżnienia pojemnika: cztery miarki dziennie, tzn. jedną miarkę co trzy godziny, rozpoczynając od porannej dawki (zaraz po śniadaniu).

Po wypiciu mieszanki na dnie i na ściankach szklanki mogą pozostać resztki nierozpuszczonego proszku w postaci osadu. Wobec czego należy szklankę wypełnić do połowy wodą, dokładnie płyn wymieszać, a następnie duszkiem wypić. Nie zaleca się zażywania preparatu po godzinie 18:00, ponieważ u niektórych osób może on spowodować utrudnienie zasypiania (zapadnięcia w głęboki sen).

W przypadku zastosowania wspomagająco-terapeutycznego (leczniczego) jedno opakowanie preparatu Clear-G Formula wystarcza na jeden (1) miesiąc.

UWAGA!
Preparat Clear-G Formula nie jest wskazany do stosowania u osób z chorobą nowotworową. Osoby przyjmujące leki przeciwzakrzepowe (antykoagulanty), np. warfarynę powinny skonsultować się z lekarzem prowadzącym przed zażyciem preparatu Clear-G Formula, ponieważ może on mieć wpływ na poziom współczynników krzepnięcia krwi (INR)/czasu protrombinowego PT. Ze względu na to, że w wyniku zażywania preparatu Clear-G Formula może zajść potrzeba zmiany dawki leku przeciwzakrzepowego, konieczne jest wykonywanie regularnych badań krzepliwości krwi oraz pozostawanie w stałym kontakcie z lekarzem prowadzącym. W przypadku przyjmowania leków antybiotykowych należy zachować co najmniej dwugodzinną przerwę pomiędzy tymi lekami a preparatem Clear-G Formula. Powyższe uwagi mają charakter wyłącznie informacyjny. Każdą terapię wspomagającą leczenie konwencjonalne należy konsultować z lekarzem prowadzącym lub specjalistą.

Jak długo należy zażywać preparat Clear-G Formula

Odpowiedź na to pytanie rozpoczniemy od smutnej, z życia wziętej obserwacji. Otóż, bardzo często chorzy ze stopą cukrzycową lub z miażdżycą niedokrwienną kończyn miesiącami, a nawet latami poddają się standardowym metodom leczenia niejednokrotnie wyrażając zgodę na okaleczające zabiegi chirurgiczne, kupując refundowane i nierefundowane leki, maści i opatrunki. Po wypisaniu ze szpitala często skazani zostają oni na wyczekiwanie w długich kolejkach do różnych specjalistów.

Kiedy w końcu, zdesperowani i nierzadko pozostawieni samym sobie, zdecydują się na alternatywną terapię wspomagajacą, to spodziewają się natychmiastowych, ewidentnych efektów działania. I jeśli nie odczuwają pożądanej szybkiej poprawy, bez wahania rezygnują rozumując na pozór słusznie: "Skoro nie pomogli ani specjaliści, ani rozmaite leki farmakologiczne, maści i opatrunki, to już nic więcej nie da się zrobić".

Rozumowanie niby poprawne, często jednak prowadzące do poddania się... amputacji.

Dlatego też jeśli zdecydują się Państwo przyjmować preparat Clear-G Formula, to prosimy nie traktować go jako magicznego specyfiku o cudownym, natychmiastowym działaniu! Albowiem jego stosowanie, obok systematyczności oraz wytrwałości, wymaga przede wszystkim czasu - pod warunkiem że nie doszło już do bezpośredniego zagrożenia życia chorego wymagającego natychmiastowej interwencji chirurgicznej.

Pomimo tego, że każdy przypadek jest inny i wymaga indywidualnego rozpatrzenia, z satysfakcją możemy Państwa poinformować, że u większości użytkowników preparatu Clear-G Formula pierwsze objawy cofania się zmian chorobowych można zaobserwować już na początku drugiego miesiąca kuracji. Dlatego też radzimy zażywać regularnie preparat przez co najmniej dwa (2) kolejne miesiące w pełnej dawce, tj. cztery razy (4x) dziennie, ponieważ tyle potrzeba czasu, żeby ocenić jego działanie. (Zalecenie to pozostaje również w zgodzie ze standardowym 60-dniowym minimum stawianym suplementom diety typu "multi"). A zatem w przypadku zastosowania wspomagająco-terapeutycznego (leczniczego) zaleca się do najmniej dwa (2) opakowania preparatu Clear-G Formula.

W przypadku jednak przewlekłych, rozległych i głębokich owrzodzeń postępy w gojeniu - w zależności od stanu stopy i ogólnego stanu zdrowia chorego - ze zrozumiałych względów przebiegają znacznie wolniej. Statystycznie i procentowo przedstawiają się one następująco, aczkolwiek proces gojenia może przebiegać różnie u poszczególnych osób:

  • Drugi miesiąc terapii (systematyczne zażywanie preparatu oraz stała opieka lekarska): 15%-25% poprawy
  • Trzeci: 25%-35%
  • Czwarty: 35%-45%
  • Piąty: 45%-55%
  • Szósty: 55%-65%
  • Siódmy: 65%-75%
  • Ósmy: 75%-85%

UWAGA: Podczas terapii przy pomocy preparatu Clear-G Formula może też pojawić się okresowe nasilenie objawów, takich jak uczucie mrowienia czy bólu (kłucia) albo nawet miejscowego krwawienia wokół rany czy owrzodzenia. Jako efekt przejściowy są one rezultatem dokonujących się procesów regeneracyjnych chorych tkanek.

Należy również pamiętać o tym, ze stopa cukrzycowa nie powinna być moczona w wodzie, nawet z ziołami i solami kąpielowymi. Albowiem chore tkanki - słabo ukrwione, rozpulchnione i wilgotne - stają się jeszcze bardziej podatne na urazy i infekcje. Rany na stopie można jedynie przemywać bezpośrednio przed założeniem opatrunku - najlepiej solą fizjologiczną lub bieżącym strumieniem wody o temperaturze ciala, bez mydła i środków dezynfekujących.

W ramach prywatnej dokumentacji podczas stosowania preparatu Clear-G Formula zalecane jest robienie zdjęć uszkodzeń stopy (owrzodzenia, rany, itp.) przy pomocy typowego cyfrowego aparatu fotograficznego. Zdjęcia powinny być datowane, a następnie wprowadzane na komputer. W okolicy fotografowanego uszkodzenia na stopie za każdym razem należy umieścić kwadrat o boku 1cm tak, aby można było obliczyć powierzchnię uszkodzenia (owrzodzenia, rany, itp.), jak również porównywać dokonujące się w tym miejscu zmiany.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z treścią naszej witryny internetowej, ponieważ każde zamówienie preparatu Clear-G Formula jest równoznaczne z oświadczeniem osoby zamawiającej, iż zapoznała się z informacjami na temat właściwości i zastosowania preparatu Clear-G Formula, a także z ostrzeżeniami dotyczącymi jego przyjmowania. Ponadto osoba ta w momencie składania zamówienia w pełni zdawała sobie sprawę z tego, że preparat Clear-G Formula będzie zażywany na własną odpowiedzialność osoby, dla której jest on przeznaczony, jak również z tego, że czas trwania kuracji wspomagającej oraz jej efekty zależeć będą od indywidualnych uwarunkowań tejże osoby.

Ćwiczenia stopy cukrzycowej do samodzielnego wykonywania

Osoby z chorą stopą nie powinny unikać ruchu, ponieważ oprócz poprawy samopoczucia ruch wzmacnia mięśnie, a tym samym poprawia krążenie, co z kolei pomaga zmniejszyć ból niedokrwienny, jak również przyspieszyć gojenie ran.

I. Przyciąganie i napinanie stóp
Sposób wykonania: Siedząc na krześle (lub leżąc) i nie odrywając pięt od podłogi lub materaca (1) wyprostowujemy nogi w kolanach, (2) zginamy palce stóp wraz z przodostopiem do dołu, (3) podciągamy palce stóp wraz z przodostopiem do góry, (4) podtrzymujemy napinając jednocześnie mięśnie łydki przez 10 sekund (lub licząc powoli do dziesięciu).
Liczba powtórzeń: 30
Czas trwania: 5 min.
Częstotliwość wykonywania: kilkanaście razy dziennie (w sumie 2-3 godziny), zwłaszcza przez osoby unieruchomione, zmuszone do pozostawania w pozycji leżącej.

II. Zataczanie kół przednią częścią stóp
Sposób wykonania: Siedząc na krześle lub leżąc i nie odrywając pięt od podłogi lub materaca (1) zataczamy przednią częścia stóp koła, (2) raz w lewo, (3) raz w prawo.
Czas trwania: 10 min.
Częstotliwość wykonywania: kilka razy dziennie.


Preparat Clear-G Formula: Zbyt piękne, aby było prawdziwe?Niedostateczna edukacja pacjenta jest jednym z najczęstszych czynników ryzyka utraty kończyny przez chorych z przewlekłą, trwającą przeszło 10 lat cukrzycą.

Ze względu na szeroki zakres działania właściwości preparatu Clear-G Formula u wielu osób mogą wzbudzać - i nierzadko wzbudzają - uczucia niedowierzania czy też nieufności bądź też nawet podejrzliwości. W dobie Internetu jest to całkiem zrozumiałe.

Otóż pragniemy Państwa zapewnić, że zastosowanie komplementarne preparatu Clear-G Formula w przypadku zespołu stopy cukrzycowej oraz miażdżycy niedokrwiennej jest poparte zarówno wiedzą teoretyczną, jak i kliniczną oraz empiryczną - przypadkami wziętymi z życia.

Dlatego też gorąco zachęcamy Państwa do kontaktowania się z nami, zadawania pytań, żądania dodatkowych wyjaśnień, jak również zgłaszania zastrzeżeń czy też uwag. Pragniemy bowiem, aby decyzja Państwa była wolna od jakichkolwiek niedomówień czy wątpliwości.

Prosimy także pamiętać o tym, że żaden e-mail Państwa nie pozostanie bez odpowiedzi, nawet ten odsadzający nas od czci i wiary, bo i takowe się zdarzają. Tylko w ten sposób unikniemy nieporozumień nierzadko będących wynikiem panującej powszechnie - jak to określił jeden z naszych klientów - "choroby nadmiernej podejrzliwości i braku wiary w ludzi".

Informacja na temat mozliwosci zakupu doustnego preparatu wspomagajacego <i>Clear-G Formula: cena - formy zaplaty - termin dostawy - kosztZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info

Preparat Clear-G Formula: Supplement diety czy lek?


Mgr Andrzej Mierzejewski RHN, BHT, MA | Twórca preparatu Clear-G Formula udziela informacji na jego temat | Służy poradą mailem lub telefonicznie pod numerem 001-705-304-6246 w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 17:00 do 20:00 (z wyjątkiem świąt).

Wzorem innych krajów na świecie również w Polsce pojawiły się i zyskały popularność tzw. suplementy diety - stosunkowo nowy termin w języku polskim. Niestety, nie zawsze są one promowane we właściwy sposób, często jako cudowne (bo naturalne!) specyfiki, w których magiczne wprost właściwości trudno uwierzyć. Takie obiecywanie przysłowiowych gruszek na wierzbie bardziej szkodzi niż pomaga producentom tych suplementów. Nic zatem dziwnego, że pojawia się tyle krytycznych głosów na ich temat. Sytuację pogarsza też fakt, że status suplementów diety nie jest do końca formalnoprawnie uregulowany, co sprzyja różnego rodzaju nadużyciom i nie zawsze uczciwym praktykom w tej dziedzinie.

Jak sama nazwa wskazuje, suplement, czyli dodatek, uzupełnienie diety, jest przeznaczony dla osób w zasadzie zdrowych, które przy jego pomocy pragną jedynie wzmocnić swój organizm. Wiadomo bowiem, że jeśli osoba zdrowa poważnie zachoruje, to i tak udada się do lekarza po LEK, którym będzie się leczyć. Jest to typowe zachowanie milionów ludzi na całym niemalże świecie: leki są do leczenia, a suplementy diety do uzupełniania ewentualnych niedoborów diety, która - z założenia! - jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby odżywcze naszego organizmu. Nie powinno zatem dziwić stanowisko zagorzałych przeciwników suplementów diety, według których "zdrowemu i normalnie odżywiającemu się człowiekowi" są one absolutnie niepotrzebne. Przy czym nie podają oni definicji "normalnie odżywiającego się człowieka."

Reasumując, suplementy diety są to środki spożywcze przeznaczone dla osób zdrowych. Lekarze zatem nic przeciw ich przyjmowaniu w zasadzie nie mają, zalecając jedynie ostrożność, osobom chorym przepisując natomiast leki - atestowane i zabezpieczone patentami środki farmakologiczne, dostępne tylko na receptę ze względu na ich liczne działania uboczne skrupulatnie wymieniane w towarzących im ulotkach dla uniknięcia ewentualnych komplikacji prawnych.

W tej sytuacji samowolne przyjmowanie czegokolwiek innego, z suplementami diety włącznie, jest postrzegane przez wyznawców i strażników standardowej medycyny jako niewybaczalny grzech samoleczenia, za który nieposłusznemu, naiwnemu pacjentowi grozi nieuknikniona kara w postaci zawiedzionych nadziei, czyli braku oczekiwanych efektów, jak również zbędnego wydatku, który zamiast poprawy zdrowia podniesie tylko koszt ich... moczu.

Niestety, współczesna medycyna nie jest bynajmniej zainteresowana wykrywaniem czy badaniem niedoborów w diecie pacjentow. Prawdę mówiąc nie posiada ona nawet, poza standardowymi badaniami krwi, specjalnych do tego narzędzi! Dlaczego? Dlatego że chroniczne niedobory w diecie niezmiernie rzadko są postrzegane przez środowiska lekarskie jako przyczyna chorób. Oficjalna medycyna bowiem nadal uparcie odsuwa na plan dalszy związek, jaki istnieje pomiędzy chorobą a dietą, czyli sposobem odżywiania się pacjenta. I tak na przykład lekarze za zaburzenia metabolizmu winią organizm i odpowiedzialne za to organy cukrzyka, nie zaś niedobory w jego diecie, które do tych właśnie zaburzeń wydatnie się przyczyniły.

Innymi słowy standardowa medycyna odmawia jakichkolwiek walorów leczniczych makro- i mikroelementom obecnym w naszym codziennym pożywieniu. Funkcja lecznicza została bowiem prawem kaduka zarezerwowana wyłącznie dla środków farmakologicznych. Stąd też ich bardzo wymowna, nie pozostawiająca żadnych wątpliwości nazwa "leki" - namaszczone do tego farmaceutycznym autorytetem oraz zabezpieczone obowiązującymi przepisami prawnymi. Lekarze z kolei są jedynymi osobami, które posiadają z trudem zdobytą licencję, czyli wyłączne prawo do ich przepisywania. W taki oto sposób krąg się zamyka, a wszystko to, co poza ten zaklęty krąg wychodzi albo się w nim nie mieści skazane jest na niebyt i lekceważenie lub czasami łaskawie bywa określane mianem "medycyny alternatywnej" bądź też "medycyny niekonwencjonalnej", czyli - mówiąc wprost - nieakceptowanej przez medycynę konwencjonalną. Niestety, dla zdecydowanej większości lekarzy tzw. medycyna alternatywna nie przedstawia żadnej wartości, przede wszystkim dlatego, że - co zgodnie podreślają - nie jest ona oparta na "badaniach naukowych". Tymczasem w artykule z 2005 roku zamieszczonym w amerykańskim miesięczniku "PLoS Medicine" publikującym prace naukowe z dziedziny medycyny można przeczytać, że wyniki większości naukowych badań medycznych są... fałszywe.

Przeciwnicy suplementów diety narzekają również na to, że wiele osób zamiast udać się do lekarza szuka dzisiaj w internecie wskazówek dotyczących leczenia oraz leków. W przypadku chorych ze stopą cukrzycową czy z miażdżycą niedokrwienną kończyn bywa jednak wręcz odwrotnie: często nie znajdując pomocy u lekarzy są oni wręcz zmuszani do szukania pomocy gdzie indziej, między innymi na internecie.

Ponieważ obok ruchu, wysiłku fizycznego, właściwe odżywianie jest jednym z podstawowych czynników mających wpływ na wyniki leczenia cukrzycy i jej powikłań suplementacja naturalna jest wprost niezbędna dla utrzymania optymalnego funkcjonowania organizmu, szczególnie wówczas, kiedy jest on obciążony zaburzeniami przemiany dostarczanych z pożywieniem węglowodanów, co prowadzi do poważnych zmian chorobowych.

Biorąc pod uwagę zatrucie środowiska, wyjałowione gleby oraz obecną technologię przetwarzania żywności (chemiczne środki konserwujące, barwniki, ulepszacze itd.), dostarczanie tych cennych związków ze standardowej diety jest niewystarczające. Stąd też optymalizacja codziennej diety w postaci znacznie podwyższonej dawki komórkowych substancji odżywczych jest niezmiernie ważna, a właściwie konieczna szczególnie dla osób z zaburzeniami endokrynno-metabolicznymi, takimi jak otyłość, oporność na insulinę (insulinooporność) lub cukrzyca typu 2, nadciśnienie, wysoki poziom trójglicerydów oraz niski poziom HDL-"dobrego" cholesterolu.

Walczący z chorobą organizm cukrzyka potrzebuje zatem znacznie więcej niż zdrowa osoba substancji bioaktywnych, jakich między innymi dostarcza preparat Clear-G Formula - suplement diety, który nie tyle "leczy", ile poprzez dostarczanie specyficznych substancji odżywczych, makro- i mikroelementów niezbędnych przy tego typu problemach zdrowotnych, wzmacnia organizm pomagając mu kontrolować procesy wyrównujące niedobory diety, jak również przywrócić stan równowagi zachwiany przez procesy chorobowe.

Potrzeby żywieniowe cukrzykow z chorą stopą oraz osób z chorobami naczyń krwionośnych są znacznie większe niż osób zdrowych również ze względu na to, że znaczna część substancji odżywczych nie jest w stanie dostrzeć do wszystkich komórek organizmu prowadząc do jego chronicznego niedożywienia oraz niedotlenienia. Co pozostaje więc osobom z chorą stopą, które ze względu na stan ich zdrowia nie mogą "normalnie" się odżywiać, wobec czego są niejako skazane na liczne i znaczne niedobory w diecie utrudniające normalne funkcjonowanie ich organizmu?

Preparat Clear-G Formula to tzw. produkt niszowy, czyli z definicji niestandardowy, specyficzny, przeznaczony bowiem dla konkretnej, stosunkowo wąskiej grupy odbiorców (cukrzyków z chorą stopą oraz osób z miażdżycą niedokrwienną kończyn). Z tego między innymi powodu, w przeciwieństwie do standardowych suplementów diety, produkowany jest on tylko w niewielkich seriach, co - niestety - wpływa ujemnie na jego cenę znacznie zawężając grono jego użytkowników.

Reasumując, preparat Clear-G Formula nie zastępuje leków, lecz wspomaga oraz intensyfikuje samoobronne funkcje organizmu zachwiane przez zachodzące w nim procesy chorobowe.

Informacja na temat mozliwosci zakupu doustnego preparatu wspomagajacego <i>Clear-G Formula: cena - formy zaplaty - termin dostawy - kosztZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info

Preparat Clear-G Formula: Dlaczego nie usłyszą Państwo o nim od lekarza?Suplement diety jest środkiem spożywczym, którego celem jest uzupełnienie normalnej diety, będący skoncentrowanym źródłem witamin lub składników mineralnych lub innych substancji wykazujących efekt odżywczy lub inny fizjologiczny, pojedynczych lub złożonych (...) (Dz. U. 2010r. Nr 136, poz. 914 z późn. zm.).

Preparat Clear-G Formula produkowany przez amerykański koncern farmaceutyczny, kontrolowany przez Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), spełnia wymagania stawiane suplementom diety dostępnym na rynku połnocnoamerykańskim. Terapia wspomagająca przy jego użyciu jest zaliczana do kategorii tzw. terapii niesprawdzonych [czytaj: nieuznawanych przez lekarzy medycyny konwencjonalnej], czyli takich jak hiperbaria tlenowa, terapia podciśnieniowa czy terapia larwalna (larwoterapia). Stąd też także i w Polsce nie opromienia jej blask medycznego autorytetu, jako że standardowa medycyna jest zainteresowana jedynie stricte medyczno-farmakologicznymi, nie zaś komplementarnymi metodami leczenia zespołu stopy cukrzycowej oraz miażdżycy niedokrwiennej kończyn.

Preparat Clear-G Formula jest unikalnym kompleksowym suplementem diety, czyli odpowiednikiem leku o naturalnym pochodzeniu i pozytywnym działaniu, nie powodującym uzależnień i bez działań ubocznych, zawierającym przeszło sto bioaktywnych substancji odżywczych i leczniczych, takich jak witaminy, minerały, mikroelementy, antyoksydanty, aminokwasy, zioła i ekstrakty ziołowe oraz enzymy.

Niestety, pomimo swej skuteczności bywa on w świecie lekarzy traktowany jako - łagodnie mówiąc - zbędny wydatek. Ci zaś, którzy są przeciwni wszelkim suplementom diety, uważają go za "substancję pseudoleczniczą", mimo że rezultaty uzyskane dzięki zażywaniu tejże "substancji" u wielu z nich wywołują... "ogromne zdziwienie". I nic poza tym, niestety. Inni z kolei, ewidentną i stwierdzoną poprawę stanu pacjenta przypisują tzw. efektowi placebo (sama wiara w to, że coś nam pomoże, pomaga). Trudno o opinię bardziej niesprawiedliwą i odległą od prawdy!

A dzieje się tak między innymi dlatego, ze lekarze podczas wieloletnich studiów medycznych praktycznie nie mają osobnych zajęć, wykładów i egzaminów z tematu wpływu ziół i witamin oraz odpowiedniej diety na stan naszego zdrowia.

Należy więc zrozumieć irytację lekarza, którego pacjent pyta o zastosowanie nieznanego mu suplementu żywieniowego. Co ma Pan czy Pani Doktor odpowiedzieć, jeśli nie posiada fachowej wiedzy na temat własciwości składników tego suplementu?!

Jedynie niewielu lekarzy, często na własną rękę, zdobywa wiedzę na temat działania witamin, mikro- i makroelementów i wykorzystuje ją w swojej praktyce lekarskiej dla dobra swych pacjentów - nierzadko ryzykując utratę... prawa do wykonywania zawodu.

Z kolei osobami, ktorym znacznie częściej zdarza się otwarcie wątpić w "opisywane wspaniałe i rewelacyjne efekty" preparatu są na przykład farmaceuci. Jak wspomina jeden z naszych klientów, poproszony o poradę ("kupić czy nie kupić?") zaprzyjaźniony pan magister z pobliskiej apteki odpowiedział mu wprost, że jego zdaniem nasz preparat "na pewno nie jest wart takiej ceny, zwłaszcza przy dużych zmianach chorobowych".

Na szczęście, osoba pytająca, cierpiąca właśnie z powodu "poważnych i zaawansowanych zmian chorobowych", nie posłuchała znajomego i pomimo "takiej ceny" zdecydowala się na kurację przy pomocy naszego preparatu - dzięki czemu uniknęła amputacji...

Informacja na temat mozliwosci zakupu doustnego preparatu wspomagajacego <i>Clear-G Formula: cena - formy zaplaty - termin dostawy - kosztZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info

Preparat Clear-G Formula: Niewiernych Tomaszów ci u nas dostatek...


Niestety, zarówno nasze informacje o właściwościach, jak i zapewnienia o skuteczności preparatu Clear-G Formula, poparte nawet zdjęciami "przed" i "po" jego zastosowaniu, rzadko odnoszą spodziewany efekt. Cóż, niewiernych Tomaszów ci u nas dostatek, co właściwie nie powinno być aż takim zaskoczeniem. Z natury bowiem jesteśmy istotami sceptycznymi, nieufnymi, oczekującymi namacalnych "dowodów". Zresztą przy "takiej cenie" wystarczy jakikolwiek pretekst, żeby preparat najzwyczajniej zlekceważyć. Dlatego też wielką radością napawa nas każdy "akt nawrócenia".

Oto wyznanie z 12 czerwca 2014 r. "niedowiarka" - naocznego świadka skuteczności preparatu Clear-G Formula:

Mój dziadek zachorował na stopę cukrzycową - obie nogi. W prawej najpierw amputowali mu jeden palec, potem został zapisany na amputację całej stopy i części palców u lewej.

Nie wierzyłem w ten preparat Clear-G Formula i jego rewelacyjne efekty, ale - jak to mówią - tonący brzytwy się chwyta, więc zamówiłem. Dziadek przyjmował go przez dwa miesiące.

Kiedy poszedł na umówioną wizytę, czyli na amputację do szpitala Pirogowa w Łodzi, lekarze nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli: obie nogi wyzdrowiały! Były jeszcze opuchnięte, ale martwica cofnęła się. Dosłownie! Rana na stopie, która sączyła się przez 5 miesięcy - zagoiła się.

Ten preparat naprawdę działa! Przysięgam na to, co sam widziałem.

Oczywiście dziadek nie przyznał się lekarzom, że brał taki preparat.

Darek B.

Prosimy zwrócić uwagę na bardzo wymowne ostatnie zdanie: "nie przyznał się lekarzom". Najprawdopobniej z obawy przed posądzeniem o grzech samoleczenia. Albo po prostu dla tak zwanego świętego spokoju. Po co wdawać się w zbędne wyjaśnienia, które i tak byłyby tylko przysłowiowym rzucaniem grochem o ścianę...

A szkoda! Byłaby to bowiem znakomita lekcja pokazowa dla szacownego gremium w białych kitlach; kolejny dowód na to, że jednak można uniknać "jedynego rozwiązania" tak często oferowanego cukrzykom z chorą stopą.

Niestety, nie każdego chorego stać - dosłownie i przenośnie - na wzięcie odpowiedzialności za własne leczenie. Wymaga to bowiem przede wszystkim wiele energii, a także otwarcia oraz gotowości na podjęcie niestandardowych, uzupełniających metod leczenia z zasady lekceważonych czy wręcz ośmieszanych zarówno przez środowisko lekarskie, jak i - niestety - przez samych chorych czy też ich rodziny. Cóż, życie...

Informacja na temat mozliwosci zakupu doustnego preparatu wspomagajacego <i>Clear-G Formula: cena - formy zaplaty - termin dostawy - kosztZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info

Preparat Clear-G Formula: Kto nie ryzykuje...


W życiu podejmowanie ryzyka jest czymś naturalnym, dotyczy bowiem większości naszych decyzji. Najogólniej ryzyko dałoby się określić jako stopień potencjalnej straty. Na co dzień można usłyszeć, że grając np. na loterii, nic się nie ryzykuje. Czy na pewno? Ryzykujemy przecież przegraną, co za tym idzie, cenę jaka zapłaciliśmy za los.

Bardzo często wysokość ceny, jaką należy zapłacić za ryzyko, wpływa na decyzję. Innymi słowy, im wyższa wygrana i niższa cena, tym większa nasza skłonność to kupna losu.

Nie bez powodu odwołujemy się tutaj do przykładu gry na loterii, ponieważ jako twórcy preparatu Clear-G Formula zdajemy sobie sprawę z tego, że dla większości klientów kupowanie produktów zdrowotnych, czyli "losu" na Internecie ("loterii") jest ogromnym ryzykiem, szczególnie jesli cena tego "losu" jest wysoka (preparat Clear-G Formula zawiera przeszło 120 bioaktywnych składników, co nie pozostaje bez wpływu na koszt jego produkcji).

Mimo że w codziennym życiu nasza naturalną tendencją jest dążenie do minimalizowania ryzyka (i zwiększania korzyści), myślenie jednak wyłącznie w kategoriach ekonomicznych często działa na naszą... niekorzyść, zwłaszcza gdy w grę wchodzi ZDROWIE. Jak mówi stare, lecz jakże prawdziwe powiedzenie: "kto nie ryzykuje, ten nic nie traci, ale i nic nie zyskuje".

Dysponując wieloletnim doświadczeniem wskazującym jednoznacznie na istotną rolę preparatu Clear-G Formula w profilaktyce i leczeniu wspomagającym zespołu stopy cukrzycowej oraz miażdżycy niedokrwiennej kończyn gotowi jesteśmy do podjęcia badań klinicznych w kraju, zwłaszcza wspólnie z wielospecjalistycznymi gabinetami stopy cukrzycowej w Krakowie, Warszawie, Poznaniu czy w Gdańsku dysponującymi odpowiednią bazą. Byłaby to znakomita okazja nie tylko do bliższego zapoznania lekarzy specjalistów z naszym preparatem, lecz również do obiektywnego rozpatrzenia możliwości jego zastosowania w ramach standardowych metod.

Tymczasem o skuteczności preparatu Clear-G Formula zaświadczają rzesze jego użytkowników w kilkudziesięciu krajach świata, w tym również w Polsce. Oto kolejna opinia chorego ze stopą cukrzycową, tym razem z Małopolski:


Zawiercie, 21 września 2012 r.

Szanowny Panie Andrzeju Mierzejewski!

Od 24 lat choruję na cukrzycę (mam 61 lat). W roku ubiegłym dotknęło mnie najgorsze powikłanie tej choroby: stopa cukrzycowa.

Orzeczenie chirurgów brzmiało: amputacja stopy, w najlepszym razie - palucha. Byłem przerażony, ponieważ martwica palucha postępowała błyskawicznie sięgając stopy.

Przy wsparciu rodziny postanowiłem walczyć. Szukałem pomocy w Gabinecie Stopy Cukrzycowej w Krakowie u wielu lekarzy, profesorów. Słyszałem tylko jedno: amputacja (kości były na wierzchu!).

W Internecie dowiedziałem się o kanadyjskim preparacie Clear-G Formula. Mimo dość wysokiej, jak na moje możliwości, ceny zamówiłem 3 opakowania i od razu zacząłem zażywać preparat.

Stopa cukrzycowa świadectwo | Pielęgnacja rany przy wsparciu preparatu Clear-G Formula | Zdjęcie nowego palucha | Stan aktualny | Roman F. Zawiercie
Najpierw od zdrowej tkanki zaczęła się oddzielać martwica, któr chirurg systematycznie usuwał (kości były widoczne). I bardzo powoli, ku mojej radości, zaczęła powstawać nowa tkanka.

Zachęcony tymi postępami zamówiłem następne 3 opakowania.

Pielęgnacja rany przy wsparciu preparatu doprowadziła do tego, ze mam... "nowy" paluch. Pozostała tylko sucha ranka wielkości ok. 2 mm.

Na podstawie mojego przypadku mogę powiedzieć, że ten preparat Clear-G Formula dobrze wspomaga leczenie rany na stopie cukrzycowej.

W załączeniu przesyłam zdjęcie "nowego" palucha - stan aktualny po leczeniu preparatem.

Dziękuję i pozdrawiam,

Roman F.

  ZASTRZEŻENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: Ze względu na subiektywny charakter opinii użytkowników na temat preparatu Clear-G Formula, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób ich interpretowania oraz wykorzystania. ~ StopaCukrzycowa.com

Informacja na temat mozliwosci zakupu doustnego preparatu wspomagajacego <i>Clear-G Formula: cena - formy zaplaty - termin dostawy - kosztZob. Preparat Clear-G Formula CENA ZAKUP Info

Preparat Clear-G Formula: Nie zwlekaj, zacznij działać!


Mgr Andrzej Mierzejewski RHN, BHT, MA | Twórca preparatu Clear-G Formula udziela informacji na jego temat | Służy poradą mailem lub telefonicznie pod numerem 001-705-304-6246 w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 17:00 do 20:00 (z wyjątkiem świąt).

W przypadku leczenia tak poważnych powikłań chorobowych jak stopa cukrzycowa grożących utratą kończyny, obok tego KTO pomaga, czyli lekarza postępującego zgodnie z zasadami sztuki i aktualnej wiedzy medycznej, równie ważne jest CO pomaga, czyli środek (farmakologiczny bądź naturalny), którego bezpieczeństwo stosowania oraz skuteczność zostaly potwierdzone przez rzesze jego użytkowników.

Polecając preparat Clear-G Formula bynajmniej nie namawiamy do rezygnacji z opieki lekarskiej czy też do niepoddawania się interwencji medycznej, np. do odmowy zgody na amputację. Przypominamy jedynie, ze leczenie powikłań stopy cukrzycowej nie spoczywa wyłącznie na barkach lekarzy, którzy działają w ramach określonego modelu opieki zdrowotnej, zgodnie z otrzymanym przygotowaniem zawodowym oraz obowiazującymi przepisami prawnymi.

Odpowiedzialni za leczenie stopy cukrzycowej są również sami chorzy. Oznacza to, że powinni oni być bardziej aktywni i otwarci na niestandardowe, uzupełniające metody leczenia. Albowiem - jak wskazują doniesienia naukowe - bierność chorych działa tylko na ich niekorzyść, czego dowodem jest utrzymujący się w kraju wysoki odsetek amputacji kończyn.

Innymi słowy, korzystając z fachowej pomocy medycznej chorzy powinni jednocześnie zainteresować się mozliwościami korzystania z terapii wspomagających, między innymi takich jak hiperbaria tlenowa, terapia podciśnieniowa, terapia larwalna (larwoterapia) czy też nasz preparat Clear-G Formula. Albowiem leczenie kompleksowe - przy zastosowaniu zarówno metod standardowych jak i terapii komplementarnych - znacznie zwiększa szanse uratowania zagrożonej amputacją stopy czy też kończyny.

Nie siedź zatem z założonymi rękoma pozwalając rozwijać się chorobie. Nie zwlekaj i zacznij działać! Twoje zdrowie jest najważniejsze. Zapewne masz rodzinę, dzieci, wnuki. Pomyśl również o nich...

Mgr Andrzej Mierzejewski, RHN, BHT, MA, twórca preparatu Clear-G Formula udziela informacji na temat jego stosowania oraz służy poradą e-mailem: Mgr Andrzej Mierzejewski | Preparat Clear-G Formula | Naturalny suplement diety | Informacje porada zamowienie lub telefonicznie pod numerem: 001-705-304-6246 w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 17:00 do 20:00 (z wyjątkiem świąt). Czasem jeden e-mail lub telefon może zmienić Twoje własne życie albo życie drogiej, bliskiej Ci osoby...

Dlatego też gorąco zachęcamy do kontaktowania się z nami, zadawania pytań, żądania dodatkowych wyjaśnień, jak również zgłaszania zastrzeżeń czy też uwag. Pragniemy bowiem, aby podjęta przez Państwa decyzja była wolna od jakichkolwiek niedomówień czy wątpliwości.

Prosimy także pamiętać o tym, że żaden e-mail Państwa nie pozostanie bez odpowiedzi, nawet ten odsądzający nas od czci i wiary, bo i takowe się zdarzają. Tylko w ten sposób unikniemy nieporozumień nierzadko będących wynikiem panującej powszechnie - jak to określił jeden z naszych klientów - "choroby nadmiernej podejrzliwości i braku wiary w ludzi".

Naszą misją jest niesienie konkretnej pomocy przewlekle chorym na cukrzycę, zwłaszcza osobom ze stopą cukrzycową bądź też zagrożonym rozwojem zespołu stopy cukrzycowej, jak również miażdżycą niedokrwienną kończyn.

Należy bowiem pamiętać, że w przypadku leczenia tak poważnych powikłań chorobowych jak stopa cukrzycowa grożących utratą kończyny, obok tego KTO pomaga, czyli lekarza postępującego zgodnie z zasadami sztuki i aktualnej wiedzy medycznej, równie ważne jest CO pomaga, czyli środek (farmakologiczny bądź naturalny), którego bezpieczeństwo stosowania oraz skuteczność zostaly potwierdzone przez rzesze jego użytkowników.

Do takich właśnie środków zalicza się Clear-G Formula - naturalny, bezpieczny i skuteczny preparat pomagajacy uniknąć najgroźniejszego powikłania zespołu stopy cukrzycowej oraz miażdżycy niedokrwiennej kończyn, jakim jest amputacja.

Pragniemy jeszcze raz przypomnieć, że każde zamówienie preparatu Clear-G Formula jest równoznaczne z oświadczeniem osoby zamawiającej, iż zapoznała się ona z informacjami na temat właściwości oraz dawkowania, jak również przeciwwskazań do przyjmowania preparatu Clear-G Formula. Ponadto osoba ta w momencie składania zamówienia w pełni zdawała sobie sprawę z tego, że preparat Clear-G Formula będzie zażywany na własną odpowiedzialność osoby, dla której jest on przeznaczony, jak również z tego, że czas trwania kuracji wspomagającej oraz jej efekty zależeć będą od indywidualnych uwarunkowań tejże osoby. Każda terapia wspomagająca leczenie konwencjonalne powinna być konsultowana z lekarzem prowadzącym lub specjalistą.


Zastrzeżenia odpowiedzialności: Zażywanie preparatu naturalnego (suplementu terapeutycznego) Clear-G Formula nie zastępuje wizyty w gabinecie lekarskim, nie służy samoleczeniu, jak również nie oznacza pominięcia aktualnie stosowanych leków. Wszelkie wątpliwości należy konsultować z lekarzem (prowadzącym lub specjalistą) albo farmaceutą. Żaden suplement diety nie może być stosowany jako zamiennik zróżnicowanej, zbilansowanej diety sprzyjającej prawidłowemu rozwojowi i funkcjonowaniu organizmu oraz zachowaniu zdrowia.

Mgr Andrzej Mierzejewski RHN, BHT, MA | Twórca Clear-G Formula udziela informacji na temat preparatu | Służy poradą mailem lub telefonicznie pod numerem 001-705-304-6246 | Poniedziałki, środy, piątki w godz. od 17:00 do 20:00 (z wyjątkiem świąt). Mgr Andrzej Mierzejewski, RHN, BHT, MA, twórca Clear-G Formula udziela informacji na temat preparatu oraz służy poradą mailem: Mgr Andrzej Mierzejewski | Preparat naturalny Clear-G Formula | Kompleksowy suplement diety | Informacje porada zamowienie lub telefonicznie pod numerem: 001-705-304-6246 w poniedziałki, środy i piątki w godz. od 17:00 do 20:00 (z wyjątkiem świąt).
* W przypadku gdy link mailowy ("wyślij wiadomość") nie działa prosimy o kontakt pod następującym adresem: info["małpa"]stopacukrzycowa.com


 [Powrót do poprzedniej strony] 

[ Strona główna ]    Preparat Clear-G Formula | Terapeutyczny suplement diety | Stopa cukrzycowa   

Reverse Gangrene.com | Naturalna komplementarna metoda zapobiegania oraz wspomagania konwencjonalnego leczenia gangreny - groźnego powikłania zespołu stopy cukrzycowej
© 2008-2018 Stopa Cukrzycowa.com. Wszelkie prawa zastrzezone. Kompleksowy preparat wspomagający (suplement diety) Clear-G Formula.Jak zapobiec gangrenie (martwicy, zgorzeli) oraz uniknąć amputacji tzw. stopy cukrzycowej - zespołu poważnych powikłań przewlekłej cukrzycy prowadzących do zaburzeń unerwienia, uszkodzenia naczyń krwionośnych oraz miażdżycy niedokrwiennej kończyn. Prezentowana witryna internetowa ma wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Ogólne informacje na temat gangreny (zgorzeli, martwicy) oraz postępowania w przypadku zespołu stopy cukrzycowej w żadnym stopniu nie zastepują fachowej porady lekarskiej. Autorzy nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych na wymienionej witrynie.